lt  . en 
Apie mus spausdinti

VAKARŲ LIETUVOS MEDIENOS PERDIRBĖJŲ IR EKSPORTUOTOJŲ ASOCIACIJA

  

VLMPE Asociacijos idėja:

Sąjunga savanoriškai vienijanti Lietuvos medienos perdirbėjų ir eksportuotojų įmones, kuri koordinuoja asociacijos narių bendrų interesų atstovavimą ir gynimą bei atstovauja jų ekonominiams interesams. 

 

Asociacija savo veiklą organizuoja kryptingai.

Konkrečias asociacijos kryptis tvirtina asociacijos narių visuotinis susirinkimas.

 

  Vakarų Lietuvos Medienos Perdirbėjų ir Eksportuotojų Asociacija vienijanti aktyviausias vidutines ir smulkias regiono medienos pramonės įmones, apsvarsčiusi susidariusią situaciją medienos perdirbimo pramonėje, išreiškia didelį nuogąstavimą dėl vykstančių procesų žaliavinės medienos valstybiniame sektoriuje, prekybos ir žaliavinės medienos neribojamo eksporto į ne ES šalis didėjimo, kreipiasi į Lietuvos valdžią ir reikalauja imtis skubių priemonių.

 

 Vakarų Lietuvoje, medienos pramonėje, šiuo metu veikia daugiau nei 250 įvairaus dydžio įmonių, kurios tenkina tiek vietos rinką, tiek eksportuoja savo produkcija į kitas šalis.

 

Mediena yra viena iš svarbesnių Lietuvos strateginių išteklių, kuri leidžia sukurti didelį kiekį darbo vietų bei ženkliai prisidėti prie šalies BVP sukūrimo.
     
Mediena tai Lietuvos atsinaujinantis išteklius kurio gausa rūpinasi miškininkai, o jos racionalus panaudojimas ir didžiausia gaunama nauda Lietuvai - medienos pramonės rūpestis.
    

 

VLMPE Asociacija, tai demokratijos principais organizuota medienos verslo dalyvų klubas.    

 

 

Kodėl medienos verslui reikia vienytis?

VIENYBĖJE  JĖGA !