lt  . en 
Naujienos spausdinti
Pirmoji projekto Skilled-up studentų mobilumo dalis

 

Pandemijai pakoregavus iš anksto numatytas projekto veiklas, kurių viena – studentų mobilumas, teko ieškoti alternatyvų, leidžiančių rezultatus pasiekti saugiomis priemonėmis. Įprasta tvarka, pagal projekto planą turėjo vykti studentų/dalyvių mobilumas, kurio metu Lietuvos, Latvijos ir Estijos dalyviai turėjo svečiuotis vieni pas kitus, pasidalinti patirtimi, aplankyti įmones ir pagerinti tarpusavio ryšius. Tačiau karantinas pakeitė planus ir šį susitikimą buvo nuspręsta daryti nuotoliniu būdu.

Gegužės 12 dieną įvyko pirmoji projekto Skilled-up studentų mobilumo dalis, kurioje  nuotoliniu būdu dalyvavo projekto dalyviai, aukštųjų mokyklų, asociacijų ir pramonės atstovai iš Lietuvos, Latvijos ir Estijos. Konferencijos metu buvo kalbama apie medienos pramonei tenkančius iššūkius skirtingose šalyse, projekto eigą karantino laikotarpiu bei reikalingas permainas švietime.

Mūsų asociacijos vardu pranešimą skaitė medienos pramonės ekspertas Giedrius Pilkis. Kauno Kolegijai atstovavo Technologijų fakulteto dekanas dr. Giedrius Gecevičius ir Pramonės inžinerijos katedros vedėjas Vytautas Čapas, kurie pristatė projekto įgyvendintas veiklas bei ateities planus, Kauno regiono pramonės plėtros galimybes bei nenutrūkstamą ryšį tarp aukštosios mokyklos ir pramonės atstovų. Viena pagrindinių konferencijos temų buvo studentų pritraukimas į medienos perdirbimo srities studijas ne tik Kauno kolegijoje bet ir kaimyninėse šalyse bei tokių studentų poreikį sparčiai augančiai medienos pramonei.

Antroji projekto konferencijos dalis įvyks gegužės 19 d. Jos metu savo įžvalgas pristatys tikri medienos pramonės milžinai, o dalyviai spręs tvarumo bei skaitmenizavimo plėtros galimybes medienos pramonėje.

Nuorodą į studentų mobilumo konferenciją rasite ČIA.

 

Su renginio prezentacijomis galite susipažinti čia:​

1. G. Pilkis  “Lithuanian Wood and Furniture Industry”

2. G. Gecevičius: “Skilled-Up” project as a chance for regional wood industry development”

3. K. Pugovičs: “Skilled-Up”project in Latvia

4. A. Org: “Skilled-Up” project in Estonia"

 

https://www.skilled-up.eu/